Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), 095 136 03 99, 063 819 81 21, mekkocomua,
e-mail: info@mekko.com.ua

Ваше місто: Кривий Ріг Змінити

Меблі в місті Кривий Ріг

Акційні товари

Меблі - це те, без чого сучасна людина, яка звикла до комфорту і зручності, вже не може аж ніяк обійтися. Різноманітні предмети меблів оточують нас скрізь: на роботі, вдома, в громадських місцях. Це не тільки предмети комфорту, це необхідність першого ступеня. А також меблі в місті Кривий Ріг - це особливий затишок, стиль та інтер'єр, який дозволяє створити певну і необхідну атмосферу. Це може бути приємна атмосфера для відпочинку або максимально комфортна для роботи. Купують сучасні люди меблі постійно, намагаючись створити для себе зони комфорту та робочі зони. Кожен хоче вибрати і купити максимально підходящий варіант меблювання, при цьому витративши мінімум сил, часу і грошей. Безпрограшним варіантом в таких ситуаціях стане Інтернет магазин меблів Мекко в місті Кривий Ріг.

Інтернет, коли увійшов у життя людини, змінив його в кращу сторону, зробивши його набагато простіше і комфортніше, але в теж час досить багатогранним і цікавим. Досить багатогранною є галузь онлайн торгівлі, яка дозволяє за більш лояльні ціни купити товар високої якості, у тому числі брендовий, від знаменитих і перевірених часом виробників. Онлайнові покупки - це громадська, сучасна норма, можна навіть сказати, стиль життя багатьох людей. Навіть такі великі і габаритні предмети, як меблі, купуються з особливою затребуваністю в Інтернет магазинах. Багатьом може здатися це нереальним і складним, але це не так. Дуже зручно, гортаючи онлайн каталоги, читаючи повні характеристики та відгуки покупців, робити висновки і правильний вибір якісної сучасної меблів.
У наш час Інтернет магазин - це особлива і популярна торгова галузь, яка дає сучасній зайнятій людині багато можливостей і свободу в часі. Це звично і буденно, це доступно і просто. Онлайн простори дозволяють робити покупки коли завгодно і де завгодно, головне, щоб був вихід в Інтернет і, звичайно ж, наявність грошей. При цьому покупець, при необхідності, отримує повну інформацію про товар, а також може скористатися послугами продавців-консультантів або менеджерів, які працюють онлайн. Все це просто і дуже зручно, а головне відносно недорого, але так було не завжди. Дані можливості стали існувати не так вже давно.

Інтернет магазин меблів у м. Кривий Ріг

Починає свою історію онлайн торгівля з 1992 року. У цьому році з'явився перший представник Інтернет магазину, спеціалізація якого була книжкової. Те, що книги, як товар, перші з'явилися на віртуальних просторах не дивно. На це є багато причин. Саме книги вже багато років було прийнято купувати за спеціальними друкованим каталогом. Звичні для багатьох людей книжкові каталоги були переведені з друкарні на простори глобальної мережі шляхом їх оцифровування. Майже всі інтернет-магазини закордонного походження стартували в той час з продажу саме книг. Даний товар користувався затребуваністю, так як в усі часи люди читали книги і купити за доступними цінами хотіли багато. Крім цього торгувати книгами було чи не ризиковано, оскільки вони характеризуються необмеженим терміном зберігання, не вимагають складних спеціальних умов зберігання і доставки.

Перспективи розвитку торгівлі на просторах Інтернету були просто колосальні. Але в теж час існували і фактори, які онлайн продажі стримували, не давали їм розвиватися повноцінно. Власники онлайн-магазинів зіткнулися з такою проблемою, як погано розвинена мережа Інтернету в той час. Крім цього багато консервативних людей того часу мали велику недовіру до нового, можна сказати, революційному, виду торгівлі. З часом всі страхи і сумніви в людей пішли, стерлися всі шорсткості і похибки, отримала колосальний розвиток мережу Інтернет. Сьогодні онлайн продажі це величезна галузь торгівлі, яка приносить більшу частину прибутку від продажів провідним світовим компаніям і корпораціям.

Розвиток Інтернету та онлайн торгівлі не змогло пройти непоміченим повз величезні масштаби меблевої галузі. Адже абсолютно всі люди купують меблі і аксесуари до них, намагаючись обладнати максимально комфортно і красиво територію для життя. Меблі - це ті предмети, без якого людство вже просто не може обходитися, як вдома, так і на роботі, а також у громадських місцях. Майже всі мріють про якісні меблі у себе вдома і на роботі, комфортні, стильні і доступні за ціною. Облаштування житла або місця роботи, часто офісів, в наші дні - це копітке і досить серйозне заняття.

Зовсім недавно вибір і придбання меблів перетворювалося на цілу пригоду, повне пошуків і різних домовленостей. У радянський час купити меблі гідної якості було дуже складно, на це могли витратитися роки. Ці часи минули, меблевий ринок став багатий і різноманітний, збільшилася кількість виробників і продавців меблів. Знайти і вибрати відповідну модель для людей часом було дуже складно. У пошуках вони оббігали велику кількість магазинів і ринків, витрачали на це багато часу і власних сил. При цьому в достатку товарів можна було просто заплутатися, сумніваючись в якості, стилі та ціні. Найчастіше вибирали і купували дивани, а також шафи, тумби і популярні тоді меблеві стінки. Часто результати не задовольняли покупця, так як меблі не зовсім органічно вписувалися в інтер'єр, не забезпечували належного комфорту та функціоналу.

Сьогодні ситуація змінилася на користь споживача. Тепер знайти найкращий і самий підходящий варіант меблювання будь-якого житла не складе труднощів. На просторах Інтернету з'явилася велика кількість торгових меблевих сервісів, де кожна людина може подивитися і вибрати будь-якого призначення меблі за вельми різноманітними і в тому числі прийнятними цінами. Купувати меблі через Інтернет стало не тільки доступно, а вигідно і дуже просто. Комфортні умови, наявність всіх характеристик і повних описів, повноцінні консультації, обширні онлайн каталоги - все це робить покупку меблів онлайн вельми затребуваною. Численні онлайнові торговельні майданчики готові приймати клієнтів цілодобово. Одним з перевірених і популярним серед споживачів міста Кривий Ріг на сьогоднішній день є Інтернет магазин меблів Мекко, який здатний задовольнити всі потреби сучасного і вельми вимогливого покупця.

Переваги Інтернет магазину в порівнянні з офлайновим магазином

Асортимент сучасних меблів настільки величезний, що його просто не злічити і не описати. А побачити всі навіч просто нереально, особливо якщо меблі габаритних розмірів, які просто неможливо розмістити на територіях наземних магазинів. Продавці меблевої роздрібної мережі виставляють на огляд своїм покупцям тільки кілька показових виставкових зразків меблів, які можуть викликати зацікавленість у споживача. Якщо виник інтерес у потенційного покупця, продавці просто пропонують йому каталог наявної продукції, з короткими або повними характеристиками, фотографіями та можливими варіантами виконання (матеріал, кольори та їх відтінки, різні конструкційні додаткові можливості).

Найчастіше, покупець не зупиниться на першому ж меблевому магазині. Він буде витрачати свій час і сили, відвідуючи інші місця, порівнюючи асортимент, його якість і ціну. При цьому не факт, що він зможе досягти бажаного і купити ті меблі, які потрібні, які будуть радувати і прослужать довго. За допомогою Інтернет ресурсів зробити все це набагато простіше і швидше. Відвідуючи онлайнові магазини меблів, можна набагато швидше все подивитися, порівняти, а головне, що це набагато комфортніше і зручніше.

Безперечно, надійний і хороший Інтернет магазин меблів у порівнянні зі звичайним наземним магазином має ряд переваг, які сприяють його відвідуваності і популярності. Основні і очевидні такі:
• Цілодобова робота усі дні тижня. Покупцеві не потрібно думати про час, відпрошуватися з роботи, намагаючись підлаштуватися під режим роботи магазину. Ознайомитися з меблевим асортиментом людина зможе в будь-який зручний для неї час, навіть пізно вночі у вихідний або святковий день. Ніхто і ніщо не завадить їй відвідати віртуальний магазин, переглянути його каталоги, задати питання менеджеру у вигляді листа.
• Асортимент Інтернет магазину набагато багатше і ширше, ніж у звичайному магазині. Він представлений вельми зручно, з наявністю фотографій і всієї необхідної інформації. Для даного асортименту не потрібно орендувати цілий виставковий зал, віртуальні простори здатні вмістити просто колосально величезну кількість різноманітних меблів. Чи не одні виставкові зали не здатні розмістити на своїх площах таку кількість меблів, як каталоги он-лайн магазину.
• В Інтернет магазинах ціна меблів значно нижча, ніж в простому магазині. Це логічно і зрозуміло, тому що відсутня дорога орендна плата. Немає необхідності містити обслуговуючий персонал і виплачувати їм заробітну плату. Число адміністраторів та менеджерів мінімальне, що також дає гарну економію на заробітних платах. Все це значно знижує ціну пропонованої меблевої продукції.
• В Інтернет магазині меблів немає нав'язливих продавців, які часом дістають своїми порадами, намагаючись всіма силами сто% продати. Відвідувач меблевого сайту може спокійно і не поспішаючи просто вивчити наявний асортимент, ознайомитися з модними тенденціями сучасного меблевого ринку та індустрії. Покупець може вивчити і порівняти всілякі варіанти облаштування свого житла або можливо офісу. Якщо консультація все ж буде потрібна, то її отримати не проблема. Зверніться до консультанта, який в режимі он-лайн відповість на поставлені питання та при необхідності надасть відсутню інформацію. Можна задати всі питання, написавши адміністрації Інтернет магазину лист або зателефонувавши за вказаними на сайті номерами телефонів.
• Перебувати на віртуальній території меблевого магазину можна скільки завгодно. Розглядайте і вивчайте асортимент хоч цілу добу безперервно, ніхто не подивиться на вас косо і не зробить зауваження, що магазин закривається.
• Доставка купленого товару гарантовано здійснюється по всьому Кривому Рогу безкоштовно в самі короткі терміни.
• Інтернет магазини пропонують своїм покупцям всілякі способи оплати (банківською картою або переведенням, електронними засобами), можна при доставці, коли товар перевірений і прийнятий покупцем. Також пропонуються додаткові послуги зі збирання меблів при її доставці.

З кожним днем онлайн торгівля в меблевій галузі розвивається, надаючи сучасним людям все більше можливостей і зручностей. Сьогодні мережа Інтернет - це вже не тільки розвага і інформація, це величезна, можна сказати навіть безмежна, торгова площадка, яка дозволяє людям робити бажані, вигідні і відносно недорогі покупки.

Переваги придбання меблів в Інтернет магазині в місті Кривий Ріг

Ми вже порівняли Інтернет магазини меблів зі звичайними наземними і зрозуміли, що в наш активно сучасний час робити покупки он-лайн набагато вигідніші і простіші. Крім вище описаних порівняльних переважних характеристик, он-лайнові магазини меблів дають своїм клієнтам ще масу привілеїв і переваг.
• Економічна вигода. Крім економії на орендних платах, Інтернет магазини часто працюють безпосередньо з декількома виробниками меблів, що також позначається на лояльності цін. Меблі замовляються безпосередньо у виробника, при цьому відсутні всілякі грошові посередницькі накрутки.
• Економія часу в комфортних домашніх умовах. Робити вибір та купівлю можна реалізувати, не виходячи з дому, особливо це приємно, коли на вулиці негода.
• Доступність відвідування Інтернет магазину в будь-який час доби, з будь-якої точки земної кулі. Не має жодного значення, де зараз знаходиться покупець, головне, щоб був доступ до Інтернету. І абсолютно неважливо, яка зараз година, який день тижня і місяць на календарі.
• Відсутність ризиків і повна безпека. Солідний Інтернет магазин меблів. Яким є Мекко, працює виключно на правовій основі. Він має всі необхідні дозволи та сертифікати. Даний факт гарантує покупцю відсутність будь-яких ризиків. У разі виникнення проблем, всі питання вирішуються в рамках чинного в даний час законодавства країни.
• Інтернет магазин меблів - це універсальний торговий майданчик, який дозволяє в одному місці вибрати і купити в Кривому Розі абсолютно всі предмети меблів і необхідні аксесуари до них. За допомогою всього одного сайту можна повністю обставити, комфортно і стильно обладнати будь-яке житло, а також офіс або будь-яке спальне місце.
• Максимально повна інформативність потенційного покупця. На спеціалізованому меблевому Інтернет ресурсі покупець має можливість отримати цілковиту характеристику обраних меблів. Крім цього йому доступні всі відомості про доступні системи оплати та доставки товару, а також про існуючі в даний момент акції та знижки.
• До вільного доступу представляються відгуки клієнтів даного магазину, якими раніше вже була здійснена покупка.
• Для зручності і простоти ознайомлення з асортиментом на сайтах Інтернет магазинів існує продумана і максимально зручна система навігації. Вона дозволяє легко орієнтуватися в такій величезній кількості різноманітних меблевих товарів. Найчастіше меблі розділені на основні розділи та підрозділи, мається поділ по виробнику, ціновій політиці.

Тепер ви остаточно переконалися, що робити покупки в Інтернет магазині меблів Мекко Кривий Ріг однозначно вигідно, а крім цього ще комфортно і просто, пізнавально і цікаво. Відвідавши цей магазин, ви отримаєте тільки позитивні емоції і масу корисної інформації. А якщо ви ще й зробите покупку, то отримаєте ще максимум якості та комфорту по вельми лояльним і доступними цінами.

Каталог меблів Інтернет магазину Мекко Кривий Ріг

Відвідавши каталог меблів Інтернет магазину Мекко у м. Кривий Ріг, який успішно вже багато років спеціалізується на меблевій продукції і аксесуарам до них, ви будете просто приголомшені. Більше ніде ви не зможете знайти і побачити наскільки величезний асортимент і вибір всіляких меблів. Тут зібрано абсолютно все, існуючі в наш час, меблеві предмети, а також різні аксесуари до них. Різні виробники, різні цінові категорії, всілякі варіанти виконання, найрізноманітніші матеріали, стилі виконання, дизайнерські підходи і конструкційні рішення. Це ще не повний перелік різноманітності наявної продукції.
У магазині Мекко можна купити такі предмети меблювання та аксесуари до них:
• Всілякі варіанти диванів: кутові, ортопедичні, з різними механізмами розкладання, виконані зі всіляких матеріалів, що мають різну оббивку.
• Розкладні і не розкладні м'які крісла, також з різними механізмами і конструкціями, всілякі оббивки;
• Дитячі м'які меблі (дивани, крісла, куточки), виконані тільки з екологічно чистих, безпечних для здоров'я матеріалів.
• Кухонні меблі і кухонні куточки, гідний вибір матеріалів, що миються, в тому числі і шкір замінників.
• Величезний вибір матраців: ортопедичні та анатомічні, з різними наповнювачами і матеріалами чохлів, всіляка розмірна градація.
• Дитячі матраци, які відрізняються високою якістю і екологічною безпекою.
• Великий асортимент ліжок, різних за розміром, конструкції, з матрацами і без, виконання зі всіляких матеріалів.
• Дитячі ліжка, у тому числі і двоярусні.
• Каркаси ортопедичні, що представляють собою металевий каркас з спеціальними ламелями з дерева.
• Різні Топпери - невеликі по товщині матраци, призначені для більшого комфорту (лягають поверх дивана або іншого матраца).
• Спеціальні ортопедичні подушки і валики.
• Всілякі столи на будь-який смак і гаманець (для кухні та їдальні, для офісів і кабінетів, для дитячої кімнати чи передпокою).
• Стільці в різному виконанні (жорсткі чи м'які, табуретки або крісла).
• Вітчизняного та іноземного виробництва стінки в різних варіаціях і комплектаціях.
• Передпокої різних видів, функціоналу і комплектації.
Шафи, полиці і різні корпусні меблі.
• Шафи-купе всілякого виконання.
• Різні тумби, комоди і тумбочки, в тому числі тумби під телевізори.
• Спальні як в гарнітури так і в окремих предметах (ліжка, тумбочки, шафи і т.д.).
• Корпусні дитячі меблі, зокрема меблі для дитячих садків та шкіл.
• Комп'ютерні столи різних варіацій.
• Меблі для офісу (столи, шафи, стелажі, полиці, стільці і т.д.).
• Спеціалізовані офісні крісла.
• М'які меблі в різних варіаціях і виконаннях (окремі предмети меблів і комплекти повністю)
• Спеціалізовані меблі для ресторанів, кафе та барів (можливе виконання індивідуальних оригінальних замовлень).
• Меблі трансформери або модульні, яка дає великі конструкційні та функціональні можливості, розкладаючись і трансформуючись, створюючи зовсім нові варіації меблювання.
• Люстри і світильники, бра та інші освітлювальні предмети.
• Вішалки різних стилів і варіантів для прихожих, тремпеля для одягу.
• Постільна білизна, покривала і рушники.
• Різні аксесуари для меблів, елементи меблевого декору, різні стильні дрібниці та інші товари.

Асортимент меблевого каталогу магазину Мекко настільки великий, що повністю його перерахувати і описати неможливо. Потрібно просто зайти на сайт і за допомогою дуже зручної системи навігації, а також всіляких сортувань, дивитися і вивчати той розділ товарів, який потрібен вам саме зараз. Якщо ви розгубилися і не можете визначитися з вибором, то до послуг завжди є безкоштовна консультація досвідчених фахівців, які як ніхто інший розбираються в меблях. Вони допоможуть зорієнтуватися в такому великому асортименті, допоможуть визначитися і зробити оптимально правильний вибір і бажану покупку.

Купити меблі в Кривому Розі

У наш активний і сучасний час у кожної людини своє уявлення про комфорт і зручність, у кожного свої смаки й особливі переваги. Це відноситься до всього, у тому числі до облаштування житла, зокрема до оснащення його меблями. Прекрасним рішенням для багатьох стануть меблі під замовлення, які виробники виконують за індивідуальними розмірами і дизайнерськими перевагами. У наших сучасних оселях деколи складно реалізувати якісь цікаві задумки, оскільки планування або розмір кімнат не дозволяє поставити ті меблі, які хочеться. Індивідуальні розрахунки, проекти та виробництво меблів під замовлення дозволяють дозволити масу складних питань і проблем.

Різноманітні меблі під індивідуальне замовлення - це гарна можливість людині самовиразитися, обладнавши і оснастивши своє житло унікально і по-особливому цікаво. Це дивовижний шанс створити свій особистий світ, відповідний саме вам, вашим смакам, уподобанням і характеру. Не тільки ідеально відповідні розміри, конструкція і функціонал меблів враховується в індивідуальному замовленні. Різні кольори та відтінки, стилістичні та дизайнерські підходи, а також необмежені можливості для творчості можна поєднати в замовленні на індивідуальних меблях.

Інтернет магазин меблів Мекко в місті Кривий Ріг надає своїм клієнтам таку дивну можливість - зробити унікальні меблі під замовлення. Тут можуть запропонувати вже готові замовлення, які потрібно просто трохи підкоригувати, удосконалюючи і доповнюючи їх, відштовхуючись від своїх особистих переваг. А можна створити абсолютно оригінальний проект з нуля, реалізуючи дивовижні задумки і мрії. Саме такі меблі будуть вас радувати, доповнювати і збагачувати позитивними емоціями.

Прекрасною пропозицією індивідуального меблевого замовлення є корпусні меблі, якісні, комфортні і естетичні. Не дивлячись на те, що робиться вони під замовлення, коштують вони відносно недорого. Корпусні меблі сьогодні - один з найбільш затребуваних варіантів, яким віддає перевагу більшість сучасних людей. Адже це зручно, функціонально і стильний

Корпусними можуть бути не тільки шафи і комоди, як вважає багато хто. Елементів і варіацій корпусних оригінальних меблів дуже багато. Це можуть бути навіть дивани і крісла. Складаються такі меблі з окремих, незалежних частин, які стоять жорстко і надійно. Інтернет магазин Мекко Кривий Ріг представляє своїм споживачам широкий і цікавий асортимент корпусних та модульних меблів, які можна комбінувати і поєднувати, як вам завгодно. Це дешевий варіант індивідуального замовлення на меблювання будь-якого житла. Наявні в продажі корпусні і модульні елементи меблів дозволяють створити абсолютно унікальну і цікаву атмосферу комфорту. Хороші вони для вітальні, передпокою, навіть кухні, для спальні та дитячої. Їх можна ставити як в квартирі або офісі, так і в заміському будинку.

Найчастіше корпусні меблі виконують із деревостружкової плити (ДСП). Це оптимальний матеріал за якістю і ціною, він прекрасний у створенні меблів різних форм і варіацій. Солідні меблеві компанії виробляють також корпусні меблі з цільного масиву натурального дерева. Популярністю користуються при виготовленні таких меблів різні варіації комбінування, коли, наприклад, дерево поєднується зі склом або дзеркалом. Можливо також застосування алюмінію і пластика, оббивних матеріалів та різних інших, які використовуються в сучасному меблевому виробництві.

Перед тим як зробити індивідуальне замовлення і купити корпусні меблі, потрібно ретельно все прорахувати і обдумати. Дуже важливим моментом, безсумнівно, є естетика і смакові переваги. Потрібно продумати комфорт і зручність використання меблів, що замовляються враховуючи красу зовнішнього вигляду і особливий стиль інтер'єру. Зібрані на замовлення меблі повинні гармонійно вписатися в загальний інтер'єр вашого житла або офісу, створюючи очікувану робочу атмосферу або атмосферу затишку.

Меблі Кривий Ріг під індивідуальне замовлення, куплені в магазині Мекко, - це дивовижна можливість відчути себе творцем свого власного світу. Замовивши меблі та підібравши до них дивовижної краси та функціоналу аксесуари, ви зможете реалізувати всі свої творчі задумки і мрії. Ви запросто можете управляти територією і атмосферою свого житла, керуючись тільки своїми цілями, бажаннями і, звичайно ж, можливостями.

Якщо ви бажаєте, що б ваш будинок відображав вашу індивідуальність і ваш характер, тоді відвідайте сайт магазину Мекко. Вивчіть асортимент і зробіть індивідуальне, унікальне і незвичайне замовлення, створіть зону особистого комфорту у себе вдома за допомогою якісних меблів.

Ставши клієнтом меблевого Інтернет магазину Мекко, ви не тільки придбаєте якісні, надійні, сучасні і стильні недорогі меблі. Ви дізнаєтеся багато цікавого і корисного, вивчивши величезний ринок меблевої індустрії. Тут ви знайдете варіанти декору і меблевих аксесуарів, яких немає ніде. Вони допоможуть в оформленні вашого житла з особливим і неповторним смаком. Купуйте тільки якісну і дивно красиву меблеву продукцію недорого. Живіть стильно і комфортно!
Доставка меблів по місту Кривий Ріг безкоштовна до дверей Вашого будинку.

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати